בנימה אישית

הכל התחיל לפני מספר שנים טובות, שמתי לב שחברים שלי מתייעצים איתי לעתים קרובות לגבי פעולות יום יומיות – מסובכות יותר או פחות – הקשורות לאינטרנט ולתפעול תוכנות שונות במחשב. בעצם, לא רק חברים שואלים אותי, גם המשפחה הקרובה (והמורחבת), עמיתים לעבודה ואפילו כמה שכנים.

אז החלטתי פשוט לכתוב כמה מדריכים מועילים ולהעלות אותם לאתר בתקוה שיוכלו לסייע לקרוביי וגם לגולשים אחרים לבצע פעולות שימושיות באינטרנט וגם לבחור בשירותים שווים שאתרים אחרים מציעים. עם הזמן הרעיונות והמדריכים צברו תאוצה וכך גם קהל הגולשים שמצא פתרונות בפוסטים ותשובות בפורומים שבאתר.

אני כותבת את דעתי במאמרים מקוריים בלבד, מסקרת ומדריכה כיצד להשתמש באתרים או בתוכנות.

גילוי נאות: בחלק מהפוסטים יש קישורים לרכישת שירותים או מוצרים בתשלום, ואם רכשתם אותם, יש סיכוי שאקבל עבור זה עמלה קטנה. מהצד שלכם זה לא יעלה לכם אפילו שקל, אז לכו על זה בלי חשש 🙂 

חשוב לי להדגיש: כל הנושאים, האתרים, התוכנות והשירותים עליהם אני כותבת – הם כאלו שאני באמת ממליצה עליהם מתוך ניסיון אישי וחושבת שהם ראויים וטובים לקהל הגולשים באתר.

לסיכום: כל ההדרכות באתר מבוססות על הניסיון והידע האישי שלי. אתם מוזמנים להוסיף, להעיר ולשפר כל סיקור או מדריך שאתם מוצאים כאן דרך טופס יצירת קשר.

מוריה גור

עוד דברים עליי

√ נשואה ואמא ל-2 ❤️
√ עצמאית, מנהלת מוצרים ותוכן 
√ מנגנת עם רדת החשיכה 
√ מאוד אוהבת גשם וחורף 🌧️
√ חובבת ברי יין שכונתיים 
√ שומעת כל יום שיר אחד (לפחות) חדש 
√ מכורה לממתקים (בגמילה)