הטמעת מערכות

מערכות מידע הם הדבר המדובר ביותר כיום בעולם העסקים. בישראל כמו בחו"ל, חברות קטנות וגדולות, ארגונים פרטיים וממשלתיים כאחד, כולם עובדים עם מערכות מידע חכמות, וחוסכים המון משאבים. זמן וכסף זה לא דברים שיש לבזבז, לא כאינדיבידואלים ולא כעסק או ארגון. הטמעת מערכות מידע מתקדמות היא פעולה שתחסוך לכם גם זמן וגם כסף, והאמת שגם הרבה כאב ראש.

מערכות מידע אלו הן בעצם כלים חכמים לניהול. הן מאפשרות ניהול טוב יותר, נוח יותר, יעיל יותר ופשוט יותר של הכול מהכול, ללא יוצאים מן הכלל. כיום השאלה היא לא האם יש מערכת שתאפשר לי לנהל את העסק שלי טוב יותר, אלא איזה מהמערכות עלי להתקין, כדי לקבל את השילוב המושלם עבורי.

מה עושות המערכות הללו בעצם?

כאשר אתם מטמיעים מערכת לניהול מידע בעסק שלכם, אתם מתקינים כלי שכל כולו יעילות. המערכות הללו מאפשרות לכם ניהול טוב יותר של העסק מבפנים ומבחוץ, מניהול מלאי או רשימות וטפסים, ועד ניהול מערך שירות לקוחות ברמה אחרת, ולרוב בכמה וכמה רמות מעל למה שאתם מכירים.

הטכנולוגיות המיושמות במערכות אלו מאפשרות לבצע פעולות שבעבר לקחו 10 דקות או יותר, בלחיצת כפתור אחת. האנשים שמאחורי המערכות הללו עבדו, ועודם עובדים, בארגונים בכל סדר גודל, ובכל העולם, כולל כאן בישראל. אנשים אלו נתקלו באותן הבעיות שאתם נתקלים בהם ביום-יום שלכם במשרד, ויצרו עבור בעיות אלו פתרונות ספציפיים וייעודיים, יעילים עד רמת הקשקש.

פעמים רבות נוצר מצב בו הבעיה הפכה לשגרת היום-יום, עד כדי כך שכאשר מגיע הרגע שמגלים שיש דרך אחרת לבצע את אותה הפעולה, דרך יעילה הרבה יותר, שלא רק נוחה יותר, אלא גם מובילה לתוצאה טובה יותר, זה נראה כמו נס. “איך לא חשבו על זה קודם?!” הינו משפט מוכר בעולם של הטמעת מערכות, ובקרוב גם אתם תאמרו אותו.

דוגמא או שתיים

אין כמו דוגמאות כדי להבין איך גם אתם יכולים ליהנות מהשירות הנ”ל, ודוגמא טובה לכך היא מוצר בינלאומי בשם Zendesk. כל בעל עסק יודע, בסופו של דבר העסק קם ונופל בהתאם ללקוחות. הלקוח מרוצה? העסק עובד. הלקוח לא מרוצה? ובכן…

Zendesk הינה מערכת לניהול היחסים שלכם, ברמה הטכנית, מול הלקוחות שלכם. מדובר במערכת שמיושמת בחצי מיליון עסקים בעולם, ומאפשרת הכול מהכול בעולם ניהול הקשר עם הלקוח, וכל זה זמין לכם גם בעברית.

לא רק ייעול, האופציות שהמערכת מציעה לבעלי עסקים תלמד אתכם גם דברים חדשים שבכלל לא חשבתם עליהם קודם לכן, מה שיקפיץ את איכות השירות שלכם בכמה וכמה רמות.

גלילה לראש העמוד

מדריכים באמת!

למה כדאי לכם להצטרף לקהילה שלנו?