שירותי Okta: מה זה ולמה זה חיוני לעסק?

אם יש לכם עסק שבין היתר מנהל מגוון פעולות בענן, הגיע הזמן להתייעל ובו זמנית להגן על הרזומה ועל הכלכליות העסקית. הגיע הזמן לוודא שבכל הנוגע לאבטחת מידע, אתם פועלים באופן אחראי. כיצד? מוזמנים להכיר את שירותי okta.

שירותי אבטחת מידע מתקדמים שמאפשרים לייעל את רמת האבטחה, כך שלא תיפלו קורבן למתקפת סייבר ובו זמנית לא תבזבזו כוח אדם על פעולות שניתן לטפל בהן ביעילות יתרה מאחורי הקלעים. אז אלו שירותים מתקדמים Okta מציעה וכיצד אותם שירותים עומדים להזניק את ההתייעלות העסקית שלכם? כל הפרטים כאן בפנים!

אוטומציה מתקדמת ועוד

טרם נעבור להציג את השירותים שחברת Okta יודעת להציע, נציין שלא מעט מאיכות השירות מושתתת על שלושת העקרונות הבאים:

  • אוטומציה מתקדמת – הן ברמת סנכרון והן ברמת ייעול ומזעור פעולות.
  • חוויית משתמש – מבחינת הלקוחות, מגבירים את תחושת הביטחון להשאיר פרטים ולהשלים את תהליך ההרשמה/רכישה. מבחינת הלקוחות, מייעלים את תהליך העבודה השוטף מול מגוון תוכנות ואמצעי מחשוב, ולו כי אין צורך להזדהות בכל פעם מחדש.
  • תחושת ביטחון – שירותי okta מאפשרים לחוש בטוחים לעבוד מרחוק, להעביר פרטים רגישים, להעביר משימות לעובדים בעלי דרגות סיווג שונות, לקלוט עובדים חדשים, לנהל מידע רגיש, להתנהל מול ספקים וכדומה. בין היתר באמצעות הזדהות חכמה והתראות מתקדמות.

הצצה לשירותי Okta

אוקטה משקיעה מאמצים רבים בכל מה שנוגע להזדהות מאובטחת ונוחה. אי לכך אוקטה מציעה שירות SSO (הזדהות אחודה) לצד אימות כפול בהתאמה אישית והזדהות שמוציאה את הסיסמה מהמשוואה (MFA). כולל תמיכה בגורמים צד שלישי, התאמה לגורמים מבוססי ביומטריה ושימוש בסיסמה חד פעמית (עבור מגוון יישומים). כל זאת מבלי לפגוע לרגע באיכות האבטחה, כך שזוכים למזער למעלה מ80% מסך המקרים שנוגעים לגניבת זהויות. מעבר לזאת, אוקטה מציעה מאות אינטגרציות מול ספקי VPN וכמובן מעניקה חוויה טכנולוגית מותאמת אישית – ברמה הגבוהה ביותר!

מענה מתקדם למצבי קיצון

אם נתייחס באופן כולל למערך הפתרונות המתקדם, נמצא שמוענקת התייחסת לא רק לפעולות יומיומיות, אלא גם למצבי קיצון, בין היתר בזכות אינטגרציות שמבוססות על תבניות קיימות. כך למשל ראוי לציין שאוקטה מעניקה פתרונות אבטחה מתקדמים גם עבור מצבים שבהם עובדים וותיקים עוזבים (ולכן מבקשים להגן על מידע רגיש שהיה חשוף בפניהם), גם עבור מצבים שבהם מבקשים לקלוט במהירות וביעילות עובדים חדשים וכדומה.

מתייעלים!

אז אם מבקשים להעניק ללקוחות תחושה בטוחה, למזער באופן ניכר התקפות סייבר, לחסוך זמן עבודה, לחבר ביעילות בין זהויות למגוון משאבים ארגוניים וכמובן שאם מבקשים לחתוך באופן ניכר בעלויות שנוגעות לתמיכה טכנית ובו זמנית לשלב מערכות הגנה יעילות, הרי שהגיע הזמן להכיר מקרוב את שירותי אוקטה. מגוון שירותים מתקדמים שתומכים בחוויית משתמש ושמאפשרים למפתחים להתמקד באתגרים נקודתיים, כאשר כל מה שנוגע לאימות זהויות וניהול הרשאות מתנהל באופן המתקדם והיעיל ביותר.

גלילה לראש העמוד

מדריכים באמת!

למה כדאי לכם להצטרף לקהילה שלנו?