4 היתרונות העיקריים של קידום אורגני

מתלבטים אם לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום ממומן או אורגני? כאן נמנה עבורכם את ארבעת היתרונות העיקריים של הקידום האורגני!

קצת רקע על קידום אורגני

קידום אורגני הוא שיטה לקידום אתרים בגוגל, שהרעיון המרכזי שעומד מאחוריה הוא להבין כיצד גוגל מחליט אילו אתרים לקדם אל ראש רשימת תוצאות החיפוש של הגולשים ואילו לא ולהתאים את האתר לפרמטרים אלו. שיטה זו אמנם דורשת הרבה עבודה, אבל היא יעילה ומשתלמת ועל כך נרחיב בהמשך.

עלויות

היתרון הראשון, ואחד העיקריים שבהם, הוא העלויות הנמוכות יחסית של שיטת קידום זאת אל מול השיטה של הקידום הממומן. אמנם על פי רוב תצטרכו לשלם לאנשי מקצוע שיעשו עבורכם את העבודה הקשה, אבל עדיין, ההוצאות יהיו נמוכות משמעותית מאלו של הקידום הממומן.

טווח הזמן

אמנם כדי לראות תוצאות של קידום אורגני תצטרכו להתאזר בסבלנות, שכן לוקח חודשים ספורים עד שניתן באמת לראות ולהרגיש אותן, אבל היתרון של שיטה זו הוא שהקידום הממומן נשאר לאורך זמן. זאת, בהשוואה לקידום הממומן, שברגע שאתם מפסיקים לשלם – האתר שלכם חוזר אל תחתית רשימת תוצאות החיפוש. העבודה שנעשית לצורך הקידום האורגני נשארת לתמיד. כלומר, התכנים שנכתבים, הקישורים שנכנסים וכך הלאה, לא נמחקים לעולם, אלא ממשיכים ליצור לאתר את המוניטין שלו.

תועלת

היות ששיטת הקידום האורגני מתבססת על קידום איטי אבל בטוח, מדובר על שיטה מאוד יעילה, שפשוט מביאה תוצאות! אין ספק, שגם גוגל מאוד אוהב לקבל כסף, אבל הוא מאוד מעריך אתרים מושקעים ולא פחות חשוב מכך – אתרים שהגולשים שלהם מעריכים ומתעניינים בהם.

הפקת לקחים

יתרון מאוד חשוב נוסף של קידום אורגני הוא האפשרות לבחון את האתר ואת תגובות הגולשים אליו לאורך זמן. הרי בסופו של דבר, המטרה העיקרית היא לא לקדם את האתר בגוגל, אלא להיעזר בגוגל כדי למשוך לקוחות באמצעות האתר! היות שכך, תהליך הקידום מאפשר לבעלי האתר לבחון את ההשפעה של הקידום לא רק בהתקדמות האתר אל ראש רשימת תוצאות החיפוש, אלא גם בתגובות של הגולשים הנכנסים אל האתר דרך גוגל והתאמת האתר עצמו אל קהל היעד על מנת שימכור כמה שיותר.

לסיכום

קידום אורגני הוא שיטה נהדרת לקידום אתרים בגוגל ובעיקר למי שמוכן להשקיע בכך זמן וסבלנות. זאת, בעיקר בזכות היכולת לשנות ולשפר לאורך כל תהליך הקידום. כמו כן, כאשר עורכים השוואה של עלות מול תועלת, הרי שמדובר על שיטה מאוד יעילה וחסכונית, שסיכויי ההצלחה שלה מאוד גבוהים, אם עושים אותה נכון כמובן! אם כן, מה שבאמת חשוב הוא לבחור חברת קידום אתרים טובה, שתעשה עבורכם עבודה מקצועית ותוביל את האתר שלכם למימוש הפוטנציאל שלו על הצד הטוב ביותר.

גלילה לראש העמוד

מדריכים באמת!

למה כדאי לכם להצטרף לקהילה שלנו?