העתיד כבר כאן- תשלום בסלולרי בלי צורך בארנק

התקדמות הטכנולוגיה הביאה אותנו לעידן בו התשלום עבור מוצרים או שירותים נעשה ללא כרטיס אשראי אלא באמצעות הסלולרי. תשלום סלולרי הוא פשוט וקל ואינו מצריך סחיבת ארנק וכסף, כל מה שצריך זה לפתוח את אפליקציה התשלום להניח את הטלפון על הקופה והתשלום נסלק תוך שניות אחדות.

מהי שיטת תשלום סלולרי?

תשלום סלולרי הוא תשלום אשר נעשה באמצעות הטלפון הסלולרי. על מנת לשלם בו על מוצרים ושירותים מבלי להוציא את כרטיס האשראי, יש להזין בתוכו לתוך אפליקציה של חברת האשראי את פרטי האשראי ובעת התשלום, לפתוח את האפליקציה להניח על הקופה ולחכות לצליל שהתשלום עבר. הקופה עליו מונח המכשיר קוראת את קוד הכרטיס ובכך היא סולקת את הכרטיס והתשלום עבור המוצר או השירות נגבה.

למי מתאימה שיטת תשלום סוללרי?

שיטת תשלום סוללרי מתאימה לכל מי שיש ברשותו כרטיסי אשראי ואינו אוהב לסחוב איתו ארנק וכסף בעת היציאה מהבית. באמצעות ארנק סוללרי שהוא הסלולרי שלכם, ניתן לחסוך במקום בתיק וכן להימנע מסחיבת ארנק, מאחר כל אמצעי התשלום מאוחסנים בו, כך שהוא איתכם 24 שעות ביממה ואין מצב שתשכחו אותו, או תתקעו ללא כסף.

היכן ניתן לשלם בתשלום סוללרי?

ניתן לשלם בתשלום סוללרי במגוון נרחב של פארמים ורשתות שונות בין אם זה רשתות ביגוד, הנעלה, אוכל ועוד. חשוב לבדוק התשלום בסוללרי אם הרשת אכן מקבלת תשלום דרך הסוללר, מאחר שלא כל הרשתות עובדת עדיין עם ארנק סוללרי.

למה כדאי לכם לשלם באמצעות תשלום סלולרי?

באמצעות תשלום סלולרי ניתן ליהנות מיתרונות רבים כגון:

גבייה מהירה- הגבייה דרך מכשיר הסלולר היא מהירה ואינה מצריכה מגע, כל מה שצריך זה להקריב את המכשיר למכשיר הסליקה ולשמוע רעש של חיוב העסקה וקליטת הכרטיס.

נוחות- הגביית התשלום עבור המוצרים או השירותים היא נוחה עד מאוד ואינה מצריכה ידע קודם, כל אחד יכול לעשות אותה בקלות תוך דקות ספורות.

ניתן לקבל אונליין מידע על הטבות- בעת הסליקה ניתן לקבל הטבות, מבצעים והנחות על מוצרים שונים בהתאם לצרכים האישיים של בעל הכרטיס וכן בהתאם למוצרים שרכש.

אין צורך בארנק- במקום לסחוב ארנק עם כסף וכרטיסי אשראי שלוקח מקום בתיק, לוקחים את הסוללר שהוא ארנק בפני עצמו, כך שאין צורך לזכור סיסמאות או קודים שונים.

מוקד שירות זמין- במקרה שאתם נתקלים בתקלה או בעיה שונה, תוכלו לפנות למוקד השירות והתמיכה שיעזרו לכם בבעיה. הפניה יכולה להיתו דך האפליקציה של חברת האשראי או דרך המייל.

הודות ליתרונות אלה הפך בשנים האחרונות הארנק הסוללרי לאחד משיטות התשלום הנוחות, המהירות והיעילות ביותר לתשלום עבור מוצרים או שירותים. במקום להיסחב עם ארנק גדול ומלא כרטיסים וכסף, ולפחד שיעלם לנו הארנק או ייגנב, יש מכשיר סוללרי שמאגד את כל הכסף שלכם במקום אחד.

גלילה לראש העמוד

מדריכים באמת!

למה כדאי לכם להצטרף לקהילה שלנו?